Moderátor, zabávač | Emilio.sk

Emilio

Váš moderátor na event

Emilio

Váš moderátor na TEAMBUILDING

Emilio

Zábavné show programy s moderátorom

Emilio

Váš svadobný moderátor

Emilio

Váš PROMO moderátor

Emilio

Váš moderátor na oslavy

Emilio

Váš moderátor na party

Emilio

Váš moderátor na večierok

Emilio

Váš moderátor na Mikulášske akcie

Emilio

Váš moderátor na zimné eventy

Kto som?

Kto som?

Som Emil Špalda alias EMILIO - usmiaty moderátor i bezprostredný zabávač. Mám dlhoročné skúsenosti s organizovaním a moderovaním stovky eventov na Slovensku i v zahraničí. Moderoval som teambuildingy, firemné večierky, kongresy, tlačovky, otváračky, roud show, oslavy, plesy, svadby i rôzne väčšie akcie či festivaly. Výborne zvládam interakciu s publikom, v prípade potreby dokonale improvizujem, moderujem aj viacjazyčne (AJ,NJ,ŠJ) a som majster prevlekov. Rád prijímam i bláznivé témy eventov.

EMILIO TO JE VIAC AKO:

100 spokojných klientov

1000 skvelých napádov

10 000 usmiatych tvári

Ak hľadáte na vašu akciu niekoho, kto vám pomôže s časovou organizáciu a programom, s ľahkosťou prebudí publikum, zapojí ho do centra diania, rozosmeje, a baví zároveň – ja som vaša správna voľba.

Kto som?

Moderátor

Firmy

Pripravujete firemnú akciu, event, konferenciu, tlačovku či festival a potrebujete sprievodcu vašou akciou? Je tu pre Vás riešenie!

Emilio - šarmantný moderátor, ktorý bude sprevádzať vašich hostí počas celej akcie. S úsmevom uvádza a podá potrebné informácie, takže publikum je vždy v centre diania.

Emilio moderuje:

 • KONGRESY
 • TEAMBUILDINGY
 • EVENTY
 • FIREMNÉ STRETNUTIA
 • PROMO AKCIE
 • VEČIERKY
 • OTVORENIA A VÝSTAVY
 • TLAČOVKY

ZÁBAVNÝ SHOW PROGRAM S EMILIOM - originálne spestrenie vášho programu interaktívnym programom v trvaní 30 alebo 50 min.. Vhodný pre všetky vekové kategórie a bez rozdielu pohlavia. Na výber mnoho zaujímavých tém.

EmiLiOVE moderácie si zamilujete a verte, že to bude to správne korenie pre vašu akciu či event.

Chceli by ste event, večierok, promo akciu, teambuilding či family day na mieru? Emilio s dlhoročnými skúsenosťami ako event manager a profesionálny šéf animátor doma i v zahraničí, rád pripraví a zorganizuje akciu presne podľa vašich predstáv na kľúč.

Kompletný program

Mám bohaté skúsenosti s rôznymi súťažno - zábavnými programami, ktoré sú veľmi obľúbené a vyhľadávané ako spestrenie programu na firemných večierkoch, narodeninovej párty, kongresoch, teambuildingoch, oslavách, výstavach či festivaloch.

ZÁBAVNÝ SHOW PROGRAM S EMILIOM - originálne spestrenie vášho programu interaktívnym programom v trvaní 30 alebo 50 min.. Vhodný pre všetky vekové kategórie a bez rozdielu pohlavia.

V mojom portfóliu mám rôzne tématické programy, ktoré viem pripraviť presne podľa vašich požiadaviek. Medzi najpopulárnejšie patria motívy známych TV SHOW ako Superstar, Milujem Slovensko, 5 proti 5, Stavme sa,že ...., Videostop, Chart show, Vaša firma má talent, Celebrity, Mr. alebo Miss Santa a mnoho dalších ...

EmiLiOVE programy prinašajú hviezdny program na váš event.

Spoločenské

Skúsený moderátor je základ pre úspešnú kultúrnu, športovú či spoločenskú akciu. S mikrofónom v ruke má Emilio vynikajúcu interakciu s publikom. Ako spestrenie programu ponúka počas svojej moderácie aj rôzne mini súťaže pre hostí, ktoré zaručene prispejú ku skvelej nálade na Vašich akciách.

Moderuje:

 • SPOLOČENSKÉ AKCIE
 • ŠPORTOVÉ PODUJATIA
 • ROUD SHOW
 • FESTIVALY
 • VEČIERKY
 • VÝROČIA OBCÍ A MIEST
 • HODY a DOŽINKY

ZÁBAVNÝ SHOW PROGRAM S EMILIOM - originálne spestrenie vášho programu interaktívnym programom v trvaní 30 alebo 50 min.. Vhodný pre všetky vekové kategórie a bez rozdielu pohlavia. Na výber mnoho zaujímavých tém.

EmiLiOVE moderácie z lásky pre Vás, Vašich hostí a Vašu akciu je to, čo by nemalo chýbať na žiadnom podujatí.

Chceli by ste event, večierok, promo akciu, teambuilding či family day na mieru? Emilio s dlhoročnými skúsenosťami ako event manager a profesionálny šéf animátor doma i v zahraničí, rád pripraví a zorganizuje akciu presne podľa vašich predstáv na kľúč.

Svadby

Svadobný deň patrí k jedným z najkrajších nás všetkých v živote. A určite si ho všetci chceme vychutnať, užiť, smiať sa. Vďaka mladejšiemu Emiliovi ho taký a hlavne bezstresový môžete mať.

Ako moderátor či zabávač s dávkou správneho humoru Vás originálne prevedie svadobným dňom i večerom. Profesionálne sa postará o gradujúcu zábavu a náladu svadobných hostí.

Ponúkam Vám služby sprievodcu na svadbách v pozícii starejšieho v mladšom a modernom prevedení pre vašu svadbu.

Pripravím nezabudnuteľný svadobný program ušitý pre jedinečnosť danej svadby presne na mieru podľa požiadaviek mladomanželov.

EmiLiOVE moderácie si zamilujú nielen svokry.

Čo viem pre Vás pripraviť:

1 / MODERÁTOR AKO MLADEJŠÍ

2 / FUN = MODERÁTOR + FOTOKÚTIK

3 / KOMPLET = MODERÁTOR + FOTOKÚTIK + DJ

4 / SVADBA SNOV = MODERÁTOR + FOTOKÚTIK + DJ + FOTOGRAF + KAMERAMAN

5 / DOPLNKOVÉ ATRAKCIE NA SPESTRENIE: SVADOBNÝ TANEC NA MIERU, OHŇOSTROJ, BIELE HOLUBICE, ŽIVA HUDBA, HARMONIKÁR, MASKOTI, ANIMÁTORI PRE DETI, ZÁBAVNÉ SVADOBNÉ ATRAKCIE A HRY, VÝZDOBA, CATERING ...

Plesy

Plesy sú obľúbená spoločenská akcia, na ktorú sa všetci vždy veľmi tešíme. V posledných rokoch je doslova boom plesov s rôznou témou. Či už karneval, 80. roky, 20.roky, Tisíc a jedna noc i rôzne Retroplesy. Nebojte sa experimentovať!

Základom skvelej zábavy je ostrieľaný moderátor, ktorý je spoločníkom tohto večera pre všetkých. Skvelý moderátor Emilio, to je muž mnohých tvárí a majster kostýmov, ktorý sa dokáže zmeniť na dokonalú postavu danej témy. Také sú EmiLiOVE moderácie v kostýmoch na plesoch.

Plesová moderácia + ako BEZPLATNÝ BONUS originálny špaldový darček ZDARMA DO TOMBOLY v hodnote viac ako 40 eur.

Rodinné oslavy

Pripravujete B-Day party, rodinnú oslavu a túžite, aby bola nezabudnuteľná a zároveň jedinečná pre oslávenca i hostí? Ponúkam skvelé riešenie!

ZÁBAVNÝ SHOW PROGRAM S EMILIOM - originálne spestrenie vášej oslavy či party interaktívnym programom v trvaní 30 alebo 50 min.. Vhodný pre všetky vekové kategórie a bez rozdielu pohlavia. Na výber mnoho zaujímavých tém.

Moderátor Emilio s ľahkosťou pripraví zábavný narodeninový program na kľúč pre deti, juniorov a samozrejme pre všetky vaše okruhliny v téme srdcu Vám blízskej.

Vaša narodinová párty s Emíliom a netradičným sprievodným programom je zárukou energie a skvelej nálady.

Vaša rodina si zamiluje EmiLiOVE moderácie.

Detské eventy

Detské akcie, narodeniny, karneval či Mikuláš alebo family day? Žiaden problém! Práve naopak. Radosť sa s počtom detí násobí. A verte, že EmiLiOVE moderácie z lásky k deťom si zamilujú aj ich rodičia, či starí rodičia.

Moderuje a zabezpečí kompletný program pre:

 • NARODENINOVÉ PARTY
 • MDD AKCIE
 • FIREMNÉ FAMILY DAYS
 • DETSKÉ AKCIE
 • KARNEVALY
 • HALLOWEEN
 • MIKULÁŠSKE PROGRAMY
 • PARTY PRE ŠKÔLKY, MC, OBCE A MESTÁ

Zima

Zima, sneh a mráz – to je ideálne obdobie privolať si snežného muža s horúcim srdcom – Emilia. To, že sa veľmi rád baví na snehu, spoznáte hneď. Čím je teplota nižšia, tým vyššie stúpa zábava s Emíliom za mikrofónom. Jeho slová a nápady zaručene zahrejú každého.

Moderuje:

 • MODERÁCIA NA SVAHU
 • ZIMNE AKCIE a EVENTY
 • OTVORENIE A ZÁVER LYŽIARSKEJ SEZÓNY
 • KARNEVAL NA LYŽIACH
 • MIKULÁŠ
 • SILVESTER

ZÁBAVNÝ SHOW PROGRAM S EMILIOM - originálne spestrenie vášho programu interaktívnym programom v trvaní 30 alebo 50 min.. Vhodný pre všetky vekové kategórie a bez rozdielu pohlavia. Na výber mnoho zaujímavých tém.

EmiLiOVE moderácie zaručene zahrejú úplne každého.

Chceli by ste event, večierok, promo akciu, teambuilding či Mikuláša na mieru? Emilio s dlhoročnými skúsenosťami ako event manager a profesionálny šéf animátor doma i v zahraničí, rád pripraví a zorganizuje akciu presne podľa vašich predstáv na kľúč.

Moderátor

Atrakcie

Atrakcie

Ruku na srdce... Ktoré z týchto atrakcií túžite vyskúšať?

Fotokútik, Karaoke, Penová party, Pop corn, Cukrová vata, Maskoti, Nafukovadlá, Sumo bojovníci, Aquazorbing, Ľudský bungee futbal, Vodný futbal, Rodeo Býk, Lukosteľba, Air soft, Strelnica, Mega Basket, Funky bike, Funky hokej, Ping Pong, Bungee running, Sjoelen, Mega veža, Kalčeto, Dračie lode, Simulátor voľného pádu, Splash, Archery Strike, Paintball, Ohňostroj, Bumper Futball a mnoho ďalších ...

Atrakcie

Referencie

Referencie

Videá

Videá

Videá

Tip

Tip na darček

ŠPALDOVÉ VANKÚŠE A VOŇAVÉ EKO TAŠKY

Ak hľadáte originálny darček pre svojich obchodných partnerov, kolegov, kamarátov či rodinu, vyskúšajte špaldové BIO vankúše a voňavé EKO tašky. 100%-ný slovenský výrobok z prírodných materiálov. Potlač vo vašich firemných farbach či s logom pripravíme na mieru. Vankúše a tašky sú vhodné pre ženy, mužov i deti. Sú určené na relax, pôsobia antistresovo a pomáhajú prinavrátiť stratenú rovnováhu. Ako voňavá dekorácia pôsoví aj aromateriapa. EmiLOVE vankúše a tašky sú vyrobené z lásky a sú originál od Špaldu.

FOTOKÚTIK

Darujte svojim blízkym, kolegom či priateľom originálny darček v podobe zábavného Fotokútika. Oslavu si úspešne zvečníte krásnymi a kvalitnými fotkami vytlačenými priamo na mieste aj s online galériou. Zvoľte si skvelú a nenútenú fotozábavu vhodnú na akúkoľvek akciu. Jedinečný fotokútik zaručene poteší všetky vekové kategórie ako originálny darček.

Tip